Vážení a milí rodiče,

již je možno se přihlašovat na naše kroužky. Momentálně nemůžeme naši nabídku moc rozšiřovat, tak jsme se alespoň soustředili na další zkvalitnění náplně kroužků a věříme, že si u nás vyberete. Věnujte, prosím, pozornost Provoznímu řádu a GDPR před vyplněním přihlášky, z důvodu nového zákona jsme museli udělat úpravy. Snažíme se ještě dojednat gymnastiku pro kluky, která by probíhala souběžně s gymnastikou pro holky, ale musíme počkat na rozvrh lektorů, tak prosíme o trpělivost.

Těšíme se na Vás a Vaše děti

Váš Hobbýk

 

KRÁSNÉ LÉTO!

prázdniny 2

 

OBSAZENO DĚKUJEME!

LETNÍ VÝTVARNĚ KERAMICKÝ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 2018

 

 

 HODINY NAŠICH PARTNERŮ

joga_letacek_2017_podzim Leták_PoznavameSvet_podzim 2017

 

 

Přihlášky do kroužků pro děti i dospělé na nový školní rok a informace o kroužcích najdete  v sekci AKTIVITY; další důležité informace pak v sekcích ROZVRH a CENÍK. Přejeme pohodový výběr! Těšíme se na Vás Váš HOBBÝK

Přihlašte se k odběru novinek!!!

Srolujte dole v této sekci a můžete se registrovat. Co se bude v HOBBÝKovi dít nového dostanete přímo do Vaší emailové schránky.

PŘIHLÁŠENÍ K ODBĚRU NOVINEK Vyplněním formuláře níže se přihlásíte k odběru našich novinek. Na vaši e-mailovovou adresu bude odeslán potvrzovací e-mail. V něm se dozvíte jak přihlášení úspěšně dokončit.

Zvětšit mapu