Zpěv závěrečné vystoupení

AEROBIK NÁBOR

Začínáme se závody. Naše první závody se nám moc zalíbily, a tak jsme se rozhodly připravovat na příští sezónu ještě s větším nasazením. Pokud se rády hýbete na hudbu a chcete také věnovat čas a úsilí přípravě na závody, přijďte si s námi zacvičit v pondělí 11.6. od 16,00 hod. nebo čtvrtek 14.6. od 17,00 hod. do malé tělocvičny, ulice Školní. Přijímáme děvčata od 6-ti let.
Probíhat bude v příštím školním roce aerobik i jen jako kroužek, pro ty, které se na závodění necítí, ale přesto chtějí cvičit. Vám stačí přihlášení až v srpnu/září.
Zájemci pište na info@hobbyk.cz
Těšíme se na Vás

aerobic

OBSAZENO DĚKUJEME!

LETNÍ VÝTVARNĚ KERAMICKÝ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 2018

 

 

 HODINY NAŠICH PARTNERŮ

joga_letacek_2017_podzim Leták_PoznavameSvet_podzim 2017

 

 

Přihlášky do kroužků pro děti i dospělé na nový školní rok a informace o kroužcích najdete  v sekci AKTIVITY; další důležité informace pak v sekcích ROZVRH a CENÍK. Přejeme pohodový výběr! Těšíme se na Vás Váš HOBBÝK

Přihlašte se k odběru novinek!!!

Srolujte dole v této sekci a můžete se registrovat. Co se bude v HOBBÝKovi dít nového dostanete přímo do Vaší emailové schránky.

PŘIHLÁŠENÍ K ODBĚRU NOVINEK Vyplněním formuláře níže se přihlásíte k odběru našich novinek. Na vaši e-mailovovou adresu bude odeslán potvrzovací e-mail. V něm se dozvíte jak přihlášení úspěšně dokončit.

Zvětšit mapu