Rozvrh hodin pro děti

hodinyPondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
SobotaNeděle
9:009:10 - 9:50 Mimíska od 6 měsíců,U Rybníka 13, Zeleneč9:00 - 10:00 Poznáváme svět 1-3 roky
10:0010:00 - 10:45 Batolení 1rok,malá tělocvična ZŠ Zeleneč, Školní, Zeleneč10:15 - 11:00 Výtvarné dovádění od 2,5 let10:00 - 11:00 Keramika pro rodiče s dětmi
11:0011:00 - 11:50 Hrajeme si s písničkou od 2 do 3 let,malá tělocvična ZŠ Zeleneč, Školní, Zeleneč
12:00
13:0013:15 – 14:00 Pískáme pro zdraví - pokročilí13:00 – 14:00 Pískáme pro zdraví, U Rybníka 13 MŠ Školní i MŠ Faltusova

13:00 – 14:00 Pohádkové tvoření, U Rybníka 13 MŠ Školní i MŠ Faltusova
14:00
15:0015:00 – 16:00 Keramika (převádíme z MŠ Školní)

15:30 – 16:30 Atletická přípravka (převádíme z MŠ Faltusova a školní družiny), velká tělocvična ZŠ Zeleneč
15:00 – 16:00 Keramika (převádíme z MŠ Faltusova)

15:10 – 16:00 Všestrannost pro děti od 3 let, malá tělocvična ZŠ Zeleneč, Školní (převádíme děti z MŠ Školní)
15:15 – 16:15 Výtvarný kroužek pro školáky, U Rybníka 1315:30 – 16:30 Všestrannost pro děti od 3let, malá tělocvična ZŠ Zeleneč, Školní (převádíme děti z MŠ Školní)

15:30 – 16:30 Atletická přípravka (převádíme z MŠ Faltusova a školní družiny), velká tělocvična ZŠ Zeleneč



15:10 – 16:00 Baletní přípravka, tělocvična ZŠ, Školní

15:30 – 16:30 Čtenářský kroužek, U Rybníka 13 (1xměsíčně)
16:0016:00 – 17:00 Keramika pokročilí školáci NOVINKA

16:00 – 17:00 Dance Aerobik, malá tělocvična ZŠ Zeleneč, Školní
16:00 – 17:00 Keramika pro školáky

16:00 – 17:00 Jóga pro školáky
16:30 – 17:30 Kruháček pro děti, velká tělocvična ZŠ Zeleneč


17:0017:00 – 18:00 Keramika pokročilí školáci NOVINKA
17:30 – 18:30 Všestrannost s prvky gymnastiky, velká tělocvična ZŠ Zeleneč
17:00 – 18:00 Dance Aerobik, malá tělocvična ZŠ Zeleneč, Školní

17:00 – 18:30 Fotografický kroužek (1x za 14 dní)

18:0018:30 – 19:30 Míčové hry, velká tělocvična ZŠ Zeleneč
19:00
20:00
21:00

Rozvrh hodin pro dospělé

hodinyPondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
SobotaNeděle
9:008:00 – 9:10 jóga8:00 – 9:10 jóga

9:20 – 10:30 jóga
10:0010:00 - 11:00 Keramika pro rodiče s dětmi
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:0019:00 – 20:00 Italština pro dospělé - Mírně pokročilí19:00 – 20:00 Italština pro dospělé Konverzace

19:20 – 20:30 jóga
19:00 – 21:00 Keramika pro dospělé

19:00 – 20:10 jóga
20:0020:00 – 21:00 Italština pro dospělé - Úplný začátečník NOVINKA20:00 – 21:00 Italština pro dospělé pokročilí
21:00