Rozvrh hodin pro děti

hodinyPondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
SobotaNeděle
9:00
10:0010:00 - 10:45 Batolení 1rok,klubovna fotbalové hřiště Zeleneč
11:0011:00 - 11:50 Hrajeme si s písničkou od 2 do 3 let, klubovna fotbalové hřiště Zeleneč
12:00
13:0013:00 – 13:50 Pískáme pro zdraví, U Rybníka 13, převádíme z celé MŠ

13:00 – 13:50 Pohádkové tvoření, U Rybníka 13, převádíme z celé MŠ
13:00 – 13:50 Pohádkové tvoření, U Rybníka 13, převádíme z celé MŠ
14:0014:30 – 15:30 Jóga pro školáky, klubovna fotbalové hřiště Zeleneč14:40 – 15:25 Přípravka na osmileté gymnázium Český jazyk, U Rybníka 13 14:35 – 15:15 Pískáme pro zdraví - pokročilí
15:0015:00 – 16:00 Keramika (převádíme z MŠ Školní a U Rybníka),U Rybníka 13, Zeleneč

15:10 – 16:00 Baletní přípravka předškoláci, U Rybníka 13, Zeleneč (převádíme z celé MŠ)

15:30 – 16:30 Atletická přípravka předškoláci+1.tř. (převádíme z MŠ Faltusova a 1.třída, velká tělocvična ZŠ Zeleneč
15:00 – 16:00 Keramika (převádíme z MŠ Faltusova), U Rybníka 13, Zeleneč

15:30 – 16:30 Všestrannost pro děti od 3 let, velká tělocvična ZŠ Zeleneč (převádíme děti z MŠ Školní a U Rybníka)

15:30 – 16:15 Přípravka na osmileté gymnázium Matematika, U Rybníka 13
15:30 – 16:30 Výtvarný kroužek pro školáky začátečníci 1. a 2.třída15:30 – 16:30 Atletika předškoláci+1.tř, a od 2.tř. (převádíme z MŠ Faltusova a 1.tř), velká tělocvična ZŠ Zeleneč



16:0016:00 – 17:00 Keramika pokročilí školáci, U Rybníka 13, Zeleneč

16:00 – 16:50 Baletní přípravka od 1.třídy, U Rybníka 13, Zeleneč

16:30 – 17:30 Atletická přípravka od 2.tř.,velká tělocvična ZŠ Zeleneč

16:00 – 17:00 Keramika pro školáky, U Rybníka 13, Zeleneč

16:25 – 17:10 Přípravka na střední školu Matematika, U Rybníka 13
16:30 – 17:30 Výtvarný kroužek pokročilí od 3.třídy U Rybníka 1316:00 – 17:00 Dramatický kroužek, U rybníka 13

16:00 – 17:00 Keramický kroužek, U Rybníka 13

16:30 – 17:30 Trampolínky s posilováním od 10let, velká tělocvična ZŠ Zeleneč


17:0017:00 – 18:00 Keramika pokročilí školáci, U Rybníka 13, Zeleneč

17:15 – 18:00 Přípravka na střední školu Český jazyk, U Rybníka 13

17:30 – 18:30 Všestrannost s prvky gymnastiky, velká tělocvična ZŠ Zeleneč

17:30 – 18:30 Gymnastická přípravka pro kluky, velká tělocvična ZŠ Zeleneč
17:00 – 18:00 Výtvarně keramický kroužek od 3.třídy, U Rybníka 13

17:15 – 18:00 Přípravka na střední školu Matematika, U Rybníka 13
18:00
19:00
20:00
21:00

Rozvrh hodin pro dospělé

hodinyPondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
SobotaNeděle
9:008:00 – 9:10 dynamická jóga8:00 – 9:10 dynamická jóga8:00 – 9:10 dynamická jóga

10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:0018:00 – 19:00 Italština pro dospělé
19:0019:00 – 20:00 Italština pro dospělé19:30 – 20:40 jemná jóga19:00 – 21:00 Keramika pro dospělé

19:00 – 20:10 jemná jóga
20:0020:00 – 21:00 Italština pro dospělé
21:00