Rozvrh hodin pro děti

hodinyPondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
SobotaNeděle
9:00
10:0010:30 – 11:20 Venkovní hrátky pro rodiče a děti s Janou, září-listopad

11:00
12:00
13:0013:00 – 13:50 Pohádkové tvoření, dílna Čsl. armády 18, Zeleneč, převádíme z MŠ Faltusova13:00 – 13:50 Pohádkové tvoření, dílna Čsl. armády 18, Zeleneč, převádíme z MŠ Školní

14:00
15:0015:00 – 16:00 Keramika (převádíme z MŠ Školní),dílna Čsl.armády 18, Zeleneč


15:30 – 16:30 Atletická přípravka předškoláci+1.tř. (převádíme z MŠ Faltusova a 1.třída, velká tělocvična ZŠ Zeleneč
15:00&nb15sp;– 16:00 Keramika (převádíme z MŠ Faltusova), dílna Čsl.armády 18, Zeleneč

15:45 – 16:45 Výtvarný kroužek s tvořením pro školáky začátečníci 1. až 3.třída, dílna Čsl. armády 18, Zeleneč15:15 – 16:00 Flétnička pro předškoláky a 1.st. ZŠ, U rybníka 13



16:0016:00 – 17:00 Keramika pokročilí školáci, dílna Čsl. armády 18, Zeleneč

16:00 – 17:00 Dramatický kroužek, U Rybníka 13, Zeleneč

16:30 – 17:30 Atletická přípravka od 2.tř.,velká tělocvična ZŠ Zeleneč

16:00 – 17:00 Keramika pro školáky, dílna Čsl. armády 18, Zeleneč

16:10 – 17:10 , Tanec předškoláci, U Rybníka 13, Zeleneč

16:15 - 17:00 Přípravka na osmileté gymnázium Matematika, Přípravka na střední školu Český jazyk Matematika, U Rybníka 13

16:30 – 17:30 Výtvarně keramický kroužek, dílna Čsl. armády 18
16:45 – 17:45 Výtvarný kroužek pokročilí od 3.třídy (více techniky), dílna Čsl. armády 18, Zeleneč16:00 – 17:00 Sboreček pro předškolní děti

16:15 – 17:15 Keramický kroužek, dílna Čsl. armády 18, Zeleneč




17:0017:00 – 19:00 Pěvecký kroužek s Radkou Fišarovou17:00 – 18:00 Keramika pokročilí školáci, dílna Čsl. armády 18, Zeleneč

17:00 – 17:45 Přípravka na střední školu Matematika a osmileté gymnázium Český , U Rybníka 13

17:30 – 18:30 Tanec, školáci, velká tělocvična ZŠ Zeleneč

17:45 – 18:30 Přípravka na střední školu Český jazyk a Matematika, U Rybníka 13
18:0018:30 – 19:15 Přípravka na střední školu Český jazyk a šestiletá gymnázia Matematika, U Rybníka 13
19:00
20:00
21:00

Rozvrh hodin pro dospělé

hodinyPondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
SobotaNeděle
8:00 - 9:009:00 – 11:00 Keramika pro seniory, dílna Čsl. armády 18, Zeleneč
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:0018:00 – 19:00 Italština pro dospělé - začátečníci, dílna Čsl. armády 18, Zeleneč18:00 – 19:00 Italština pro dospělé - začátečníci, dílna Čsl. armády 18, Zeleneč
19:0019:00 – 20:00 Italština pro dospělé - pokročilí, dílna Čsl. armády 18, Zeleneč19:00 – 20:00 Italština pro dospělé - pokročilí začátečníci, dílna Čsl. armády 18, Zeleneč 19:00 – 21:00 Keramika pro dospělé, dílna Čsl. armády 18, Zeleneč

20:0020:00 – 21:00 Italština pro dospělé - pokročilí, dílna Čsl. armády 18, Zeleneč20:00 – 21:00 Italština pro dospělé - začátečníci, dílna Čsl. armády 18, Zeleneč
21:00