Rozvrh hodin pro děti
hodiny Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota Neděle
9:00
10:00 10:00 – 11:00 Cvičení rodičů s dětmi - mimíska 10-18m, malá tělocvična Školní 10:00 – 11:00 Cvičení rodičů s dětmi - 1,5-3 roky, malá tělocvična Školní
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00 15:00 – 16:00 Keramika (převádíme z MŠ Školní),dílna Čsl.armády 18, Zeleneč
15:30 – 16:30 Atletická přípravka předškoláci+1.tř. (převádíme z MŠ Faltusova a 1.třída, velká tělocvična ZŠ Zeleneč
15:00 – 16:00 Keramika (převádíme z MŠ Faltusova), dílna Čsl.armády 18, Zeleneč
15:00 – 16:00 Pohádkové tvoření, dílna Čsl. armády 18, Zeleneč, převádíme z MŠ Faltusova
15:00 – 16:00 Sboreček převádíme z celé MŠ, malá tělocvična Školní
15:15 – 16:15 Taneční kroužek pro předškoláky převádíme z celé MŠ, malá tělocvična Školní15:00 – 16:00 Pohádkové tvoření, dílna Čsl. armády 18, Zeleneč, převádíme z MŠ Školní
16:00 16:00 – 17:00 Keramika pokročilí školáci, dílna Čsl. armády 18, Zeleneč
16:00 – 17:00 Dramatický kroužek, malá tělocvična Školní, Zeleneč
16:00 – 17:00 Všestrannost (převádíme z MŠ Školní) malá tělocvična Školní, Zeleneč
16:30 – 17:30 Atletická přípravka od 2.tř.,velká tělocvična ZŠ Zeleneč
16:00 – 17:00 Keramika pro školáky, dílna Čsl. armády 18, Zeleneč
16:00 – 17:00 Výtvarně keramický kroužek, dílna Čsl. armády 18
16:15 - 17:00 Přípravka na osmileté gymnázium Český jazyk, ZŠ Zeleneč, Kasalova
16:00 – 17:00 Výtvarný kroužek 1.-3. třída, dílna Čsl. armády 18, Zeleneč
16:00 – 17:00 Flétna, malá tělocvična Školní16:00 – 17:00 Keramický kroužek, dílna Čsl. armády 18, Zeleneč
17:00 17:00 – 18:00 Muzikálový kroužek s Radkou Fišarovou 17:00 – 18:00 Keramika pokročilí školáci, dílna Čsl. armády 18, Zeleneč
17:00 – 17:45 Přípravka na střední školu Český jazyk a Přípravka na osmileté gymnázium Matematika, ZŠ Zeleneč, Kasalova
17:30 – 18:30 Tanec, školáci, velká tělocvična ZŠ Zeleneč
17:45 – 18:30 Přípravka na střední školu Český jazyk a Matematika, ZŠ Zeleneč, Kasalova
17:00 – 18:00 Výtvarný kroužek od 3. třídy, dílna Čsl. armády 18, Zeleneč
18:00 18:30 – 19:15 Přípravka na střední školu Matematika, ZŠ Zeleneč, Kasalova
19:00
20:00
21:00
Rozvrh hodin pro dospělé
hodiny Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota Neděle
8:00 - 9:00 9:00 – 11:00 Keramika pro seniory, dílna Čsl. armády 18, Zeleneč
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00 18:00 – 19:00 Italština pro dospělé - začátečníci, dílna Čsl. armády 18, Zeleneč 18:00 – 19:00 Italština pro dospělé - začátečníci, dílna Čsl. armády 18, Zeleneč
19:00 19:00 – 20:00 Italština pro dospělé - pokročilí, dílna Čsl. armády 18, Zeleneč 19:00 – 20:00 Italština pro dospělé - pokročilí začátečníci, dílna Čsl. armády 18, Zeleneč 19:00 – 21:00 Keramika pro dospělé, dílna Čsl. armády 18, Zeleneč
20:00 20:00 – 21:00 Italština pro dospělé - pokročilí, dílna Čsl. armády 18, Zeleneč 20:00 – 21:00 Italština pro dospělé - začátečníci, dílna Čsl. armády 18, Zeleneč
21:00